Kombi Servis Ve Bakımı

Konya Kombi Servisi

Komtekser Kombi Servisi

  • Kombi servisi elinizdeki cihazların sorunlarına kısa zamanda çözüm bulmak için uğraşırlar. Bizde uzman ekibimizle beraber sorunlarınızın çözümü için burdayız. Komtekser olarak sizlere kaliteli destek vermekteyiz. Kombi servisi bakım, onarım ve montaj olarak üçe ayrılır. Kombi tamiri, kombi temizlemesi, kombi ateşlemesi ve oluşan kombi arıza kodlarını çözme gibi durumlar için Komtekserle iletişime geçmeyi unutmayın.

Gün İçerisinde Hızlı Servis Garantisi

Arızalanmış olan ürününüz için bize talepte bulunabilir ya da 0538 344 67 93 numaralı hattımızla bizimle iletişime geçebilir ve yaşanan arızayı bizimle paylaşabilirsiniz. İletişim bilgilerinizi ve adres bilginizi bizimle paylaştıktan sonra gerisini Komtekser olarak işi uzmanına bırakın ve kombinizi yeni almış gibi size teslim edelim.

Kaliteli Ve Güvenilir Teknik Servis

  • Komtekser olarak hem güvenli hem de kaliteli bir servis sağlamaktayız. Firmamızla iletişime geçerek teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Güler yüzlü ekibimiz ve size sunduğumuz hizmetle beraber sabit fiyat garantisiyle sizleri de mutlu etmekteyiz. Ekibimiz işini uzun zamandır uzmanlıkla yapan bir ekiptir. Teknolojik aletlerin ne zaman arızalanacağı belli olmaz. Sonuç olarak hata bulunur ve hızlıca tamir edilir. Kaliteli servis yapan çalışanlarımız sayesinde cihazınızı ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

Kombi servis ve bakımında meydana gelen arızalar için bizi arayın...

Uygun fiyatlı tesisat işçiliğimizi, Konya'da tüm ilçelerde yapmaktayız.