Konya Tesisatçı & Su Tesisatı Ustası

Komtekser Su Tesisatı

Su kaçağı bulunan evde rahatsız edici bir koku ve kötü bir görüntü bulunmaktadır. Genellikle üst kattan alt katlara doğru su kaçağı bulunur. Konya Komtekser tesisat olarak evinizi kırmadan, dökmeden son teknoloji kameralar ile su kaçağı tespiti yapmaktayız. Konya’daki eve en yakın tesisatçı, Konya su tesisatçısı, hızlı tesisatçı, acil tesisatçı olarak istediğiniz her an hizmete açık şekilde beklemekteyiz.

Müşterilerimiz bazı zamanlarda su kaçağı olup olmadığından emin olamamaktadırlar. Tavanda veya duvarda sararmalar, küf veya daha pis kokular evimizde su kaçağı olduğunun göstergesi olabilir.  Su kaçağı tamiri ve yöntemleri değişebilir. Yukarıda belirttiğimiz belirtilere göre tesisatınızda değişik hasarlar meydana gelmiş olabilir. Komtekser Tesisat olarak Konya’daki su kaçağı tespit fiyatları, Konya uygun fiyatlı tesisatçı,  Konya ucuz tesisatçı, Konya en yakın tesisatçı anlamında hizmetinizdeyiz. 

Konya ’da Sıhhi Tesisatçı olarak ayrıca bahçe su kaçağı tespiti,  atık ve kirli su kaçağı tespiti, termal kamerayla su kaçağı tespiti, demir boru su kaçağı tespiti, yerden ısıtma ve kalorifer tesisatı su kaçağı tespiti hizmetleri vermektedir.

Son Teknoloji Kamera İle Su Kaçağı Bulma

Kamera ile su kaçağı bulma yöntemi evinizi kırmadan, dökmeden hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Termal kamera ile sıcak veya soğuk su boruları tespit edilip dinleme cihazları sayesinde su kaçağının yeri bulunur. Ek olarak firmamız kamerayla su kaçağı tespiti, kameralı su kaçağı, kameralı su kaçak tespiti, görüntülü kaçak su tespiti, görüntülü su kaçağı tespiti, kamera ile su sızıntısını tespit etmek konusunda oldukça başarılıdır. Tesisat su kaçağını kamera ile bulma, kırmadan su kaçağı bulma, kameralı su tesisatçısı aramaktaysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kamera ile su kaçağı tespiti, kameralı su kaçağı tespiti, kamerayla kaçak su tespiti, bilgisayarlı su kaçak tespiti, bilgisayarlı su kaçağı tespiti, kameralı su kaçağı bulma gibi hizmetler de gerçekleştirmekteyiz.

Kameralı Su kaçağı bulma yöntemi müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen hizmetlerimizdendir. Konya da Evlerine zarar gelmeden Su kaçağını bulup tamir etmekteyiz. Damlama yoluyla, ıslaklık, rutubet ve yüksek su faturaları ile su tesisatı kaçağı kendini belli eder. Bunun aksine hiç belirti göstermeden sıvanın altında da oluşabilir. Tesisat firmamızda kullanılan teknolojiler sayesinde Konya sıfırdan tesisat döşeyen ustalar, su tesisat işleri, kaliteli su tesisat servisi, su tesisat tıkanmaları sorunlarını ivedilikle halletmekteyiz. Gider borusu tıkanması, atı su boruları tıkanmaları, pimaş tıkanıklık açma gibi tüm tıkanık bölgelerdeki sorunları çözüme kavuşturuyoruz.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Tesisatçılar genellikle su kaçağını bulmak için su boruları olan bölgeleri kırmayı tercih etmektedirler. Ancak bu yöntem hem zahmetli hem de maliyetlidir. Günümüz teknolojisi ile birçok yeni yöntem geliştirilmiştir. Bunları Akustik dinleme cihazları, boyalı su kullanma, termal kamera ve boru kameraları vb. yöntemleri örnek olarak söyleyebiliriz. Konya ve ilçelerinde kırmadan tıkanıklık tespit ve tamiri, kırmadan su kaçağı tespit ve tamiri, kırmadan su kaçağı hizmeti sunmaktayız.

Akustik Dinleme Cihazları: Akustik dinleme cihazları sayesinde evlerdeki su kaçaklarını kırmadan bulmaktayız. Ardından profesyonel bir şekilde su kaçağı onarımı,  bilgisayarlı su kaçağı bulma, su kaçağını tamir, kırmadan pimaş açma hizmetini vermekteyiz. Uzman ekibimiz bu cihazlarda uzmanlaştığı için herhangi bir hata söz konusu bile değildir.

Boyalı su kullanma: Su tesisatınıza belli bir miktarda boyalı su göndererek su kaçağının nerede olduğunu hızlı bir şekilde bulmaktayız. Kırmadan bulduğumuz bu su kaçağı olan boruyu tamir ederek sizleri derdinizden kurtarmaktayız. İstanbul da boyalı su kullanarak su kaçağı bulmaktayız.

Termal Kamera Ve Boru kameraları: Termal kameralar genellikle sıcak su borularında bulunan kaçaklar için kullanılmaktadır. Ancak soğuk su borularında da kullanılabilir. Termal kamaralarda uzmanlaşmış ekibimiz su kaçağını bulup tamir etmektedir. Boru kameraları da borulara sanarak borudaki hasarlı bölgenin bulunmasında yardımcı olmaktadır. Ekibimiz sizlere seçenek sunarak hangisini istemekteyseniz ona göre hizmet vermektedir. Hizmetimiz Konya ve ilçelerinde geçerlidir.

Ayrıca Kırmadan su kaçağı tespitinin yanında, Sıhhi tesisat tamiri, Sıhhi tesisat hasar bulma, Musluk sızıntısı, Musluk değişimi ve tamiri, basınçölçer kurma ve sökme, kalorifer tesisatı vb. hizmetleri de vermekteyiz.

Su Kaçağı Tespiti Servisi ve Fiyatları

Konya Komtekser tesisat olarak su kaçağı tespitinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Su kaçağı bulma yöntemlerimiz kameralı su kaçağı bulma, dinleme cihazı ile su kaçağı bulma, boya ile su kaçağı bulma, basınçölçer yardımı ile su kaçağı bulma vb. yöntemlerimiz bulunmaktadır. Bulduğumuz su kaçağını evinize eski yöntemler gibi fazla zarar vermeden tamir etmekteyiz. Su kaçağı tespit fiyatı kullandığımız yönteme ve verdiğimiz emeğe göre değişmektedir. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. Tesisatçı ve acil tesisatçı olarak bizleri tercih edebilirsiniz.

Ayrıca gider açma, kırmadan tıkanıklık açma, kırmadan gider açma, tıkanık lavabo açma, tıkanık banyo açma, tıkanık tuvalet açma, lavabo tıkanıklığı açma, klozet tıkanıklığı açma, tıkanık klozet açma, banyo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma gibi hizmetler vermekteyiz.

Petek temizliği, petek temizleme, kombi bakım, kombi temizleme, doğalgaz boru düzenleme, aparatlı petek temizleme, yerden ısıtma sistemi temizleme, yerden ısıtma tamiri, doğalgaz boru tamiri, kombi tamiri vb. sorunlarınıza da yardımcı olmaktayız.

Konya Su kaçağı Tespiti ve Tamir Ücretleri

Konya Komtekser Sıhhi Tesisatçı Su Arıza Kaçak Tespiti Çeşmeci olarak uzman tesisatçı kadromuz ile sizlere su kaçağı tespiti konusunda yardım etmekteyiz. Su kaçağı tespitinde kullandığımız yöntemler sizleri memnun edecek şekildedir. Kırmadan su kaçağı tespiti yapmaktayız.  Su kaçak tespit fiyatları, kameralı su kaçak tespit fiyatları,  fayans altında su kaçağı tespiti fiyatları, Konya su sızıntısı bulma tesisatçı ücretleri konusunda en uygun fiyatlı tesisatçılar arasında yer almaktayız. Teknolojik cihazla su kaçağı tespiti yaparak hizmet vermekteyiz. Ayrıca Kameralı tıkanıklık açma, fabrika sahası su kaçağı tespiti, temiz su tesisatı su kaçağı tespiti, yerden ısıtma su kaçağı tespiti yapmaktayız. Tüm sıhhi tesisat hizmetlerimizi görmek için BURAYA tıklayabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Su kaçağı olan ve onarım gerektiren tüm işlemleriniz için bizi arayın...

Uygun fiyatlı tesisat işçiliğimizi, Konya 'da tüm ilçelerde yapmaktayız.