Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz

Kombi Ve Petek Temizleme

Suyun devirdaimi sırasında petekler kireçlenebilir, pislenebilir veya tıkanma yaşanabilir. Bu durumda petek temizliği devreye girer. Peteklerde meydana gelen ısınmama sorunu, peteğin biri yanarken diğerinin yanmaması, yarısının ısınıp yarısının ısınmaması, vb...

Su Kaçağı Tespiti

Su tesisatı ustası olarak Son Teknoloji Kamera İle Su Kaçağı Bulmaktayız. Kırmadan Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri hizmetleri sunmaktayız. Hizmetlerimizden faydalanmak için arayın.

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma servisi olarak Lavabo - Tuvalet Tıkanık Gider Açma, Robotla ve Kameralı Akustik Cihazlarla Gider Açma gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Kombi Tesisatı

Kombi tesisat ustası olarak Kalorifer ve Kombi Tesisatı kurulumu, Kombi ve Kombi Tesisat Bakımı, Kombi ve Kombi Tesisat Arıza Tamiri Servis ve Onarım Hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Kombi Kart Tamiri

Müşterinin isteğine göre değişiklik gösteren kart tamiri isteyen müşteriye sıfırdan kart takılır.Kombi kartını komple değiştirmektense Komtekser olarak kombi kart tamirini öneriyoruz. Kombi kart tamiri, ölçüm ve test cihazları ile oldukça hassas bir şekilde yapılır.

Kombi Servis Ve Bakımı

Kombi servisi elinizdeki cihazların sorunlarına kısa zamanda çözüm bulmak için uğraşırlar. Bizde uzman ekibimizle beraber sorunlarınızın çözümü için burdayız. Komtekser olarak sizlere kaliteli destek vermekteyiz.

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz tesisatında Doğalgaz Tesisatı Döşeme, Montaj, Bakım ve Temizliği yapmaktayız. Doğalgaz Petek Bağlantısı, Montajı ve Temizliği, Doğalgaz Kaçağı Tespiti ve Tamiri gibi hizmetler sunmaktayız.

Kalorifer-Petek Tesisatı

Kalorifer ve petek tesisatçısı olarak Merkezi Isıtma Sistemi Kalorifer Tesisatı, Yerden Isıtma Sistemi Tesisatı kurmaktayız. Kalorifer Boru ve Petek Temizliği, Kalorifer ve Doğalgaz Tesisatı Döşeme hizmeti sunmaktayız.

Banyo ve Tuvalet Tesisatı

Banyo ve tuvalet tesisatçısı olarak, Banyo Tadilatı ve Klozet Tamiri, Banyo Tadilatı ve Şofben Montajı yapmaktayız. Gömme Rezervuar Montajı, Banyo Lavabo Gider Tıkanıklığı Tespiti yapmaktayız.

Musluk Tamiri

Musluk Batarya Tamiri & Tamircisi olarak Musluk Montajı Değişimi ve Tamiri, Aç Kapa Musluk Tamiri ve Montajı, Musluk Bataryası Tamir Servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Duşakabin Tamiri

Duşakabin Tamir Bakım Onarım Teknik Servisi olarak Duşakabin Montajı ve Kurulum İşlemleri, Duşakabin Arızaları ve düzeltimi gibi birçok hizmet sunmaktayız.

Komple Banyo Yenileme

konya Komtekser tesisat ustaları olarak banyo yenileme hizmetimizi siz değerli müşterilerimiz için anahtar teslim baştan sona yapmaktayız.