Kombi Ve Petek Temizliği

Kombi Ve Petek Tamiri Ustası


Kombi kış aylarında yakılarak konutların vb. mekanların ve su kaynaklarının ısınmasında kullanılan teknolojik alettir. Kombiden çıkan sıcak su veya su buharı peteklere giderek ısınmayı sağlar. Suyun devirdaimi sırasında petekler kireçlenebilir, pislenebilir veya tıkanma yaşanabilir. Bu durumda petek temizliği devreye girer. Peteklerde meydana gelen ısınmama sorunu, peteğin biri yanarken diğerinin yanmaması, yarısının ısınıp yarısının ısınmaması, vb… sorunlar petek tıkanıklarının nedenleridir.

Kombi Ve Petek Temizleme Ustası

Kombi, anti bakteriyel sıvı kullanarak petek tesisattaki suyu temizler ve mikropları öldürür. İçme suyu tesisatları, sıhhi tesisatlar, ısıtma tesisatları, her türlü tıbbi gaz gibi kullanım alanlarına sahiptir. Kombi tamiratı nasıl yapılır, kombim su kaçırıyor, petekler ısıtmıyor, kombim bozuldu gibi problemlerin çözümü için hizmet vermekteyiz. Petek tamiratı tadilatı ve yenilemesi, petek su kaçak sızıntısı tespiti tamiri ve bakımı kalorifer tesisatı içerisinde yaptığımız işlerdendir. 

Konya Kombi Ve Petek Tesisatı

Konya’da tüm ilçelerimize sıhhi tesisat hizmeti vermekteyiz. Bazı bölgelerde aynı gün içinde kombi ve petek temizliği hizmeti de vermekteyiz. Kombi ve petek temizliği işlemleri sırasında kombiniz de kontrol edilmektedir. Petek tesisatı uzman teknik servis çalışanlarımız tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır. Kombi arızası bakım yaptırsanız bile görünebilir. Kombi bakımı yapmak neden önemli? günümüzde en çok tercih edilen ısınma yöntemi de olsa kombi de arıza çıkarabiliyor. Bu yüzden düzenli olarak bakımı yapılması gerekmektedir.

Kombi Ve Petek Temizliği Yapılmazsa Ne Olur?

Kombi ve petek temizliği yapılmadığı takdirde kombiden çıkan sıcak su peteklere ulaşamaz. Bu sebepten petek odayı ısıtamadığı için kişi kombinin seviyesini arttırır. Bu durumda kişiyi hem ekonomik zarara sokar hem de kombinin ömrümü kısaltır. Bunların yanında su, elektrik ve gaz kaybı yaşatır. Temizliği yapılmayan kombinin tesisatı biter ve ömrü kısalır. Belli bir süreden sonra kombinizi değiştirmeniz gerekir. Kombi ve petek temizliği yılda en az bir defa olacak şekilde temizlenmelidir. Petek ve kombi temizliğini ihmal etmemek gerekir.

Kombi Ve Petek Tesisatçı Servisi

 Konya’da ki tüm ilçelere ulaşım sağlayan tesisat ustalarımız kombi kart değişimi, petek su kaçağı tespiti ve tamiri, kombi tamiri, kalorifer su kaçağı konularında uzmandır. Yaka sıhhi tesisat, su tesisatçısı, su kaçağı tespit, su kaçağı tespiti Havzan, Yazır su kaçağı tespiti gibi hizmetlerimizde yer almaktadır. Kombi ve petekleriniz için sıhhi tesisat ustası arayışı içerisindeyseniz bize en kısa sürede ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kombi ve peteklerinizde meydana gelen su arızaları için bizi arayın...

Uygun fiyatlı tesisat işçiliğimizi, Konya'da tüm ilçelerde yapmaktayız.