Banyo ve Tuvalet Tesisatçısı

Konya Komtekser Banyo Tesisatı

Banyo ve tuvaletlerde meydana gelen tıkanıklık ve su kaçağı gibi olayları Konya Komtekser sıhhi tesisat olarak sizler için halletmekteyiz. Banyo tadilatı içindeki tüm işleri sizler için yapmaktayız. Tadilat sırasında herhangi bir yere zarar vermeden işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Kırmadan banyo su kaçağı tamiratı, tuvalet tıkanıklığı açma, tesisat ve gider tamiratı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. 

Banyo ve tuvaletlerde bulunan musluk ve vana tamiratı ,klozet tamiri, şofben montajı, gömme rezervuar montajı, gider tıkanıklığı tespit tamir ve onarımı hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır. Banyo tadilat fiyatları, banyo tadilat masrafı, banyo tadilatı ne kadar sürer, banyo gideri neden tıkanır ve tıkanıklık nasıl giderilir gibi sorularınızın hepsinin yanıtını bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Konya Banyo Tadilatı ve Klozet Tamiri

Banyo tadilatı eski ve yıpranmış banyonuzu yenisi ile değiştirmeye benzer. Konya Komtekser Banyo tadilatçısı olarak banyonuzu yenilmenizde sizlere yardımcı olmaktayız. Banyo tadilatı sırasında su tesisatında hasar meydana gelmemesi adına öncesinde kontroller gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede oluşabilecek kötü durumları önlemiş bulunmaktayız. Banyo tıkanıklığı, banyo tadilatının genel sebeplerinden biridir.

Banyo tıkandı diye büyük masraflara girmek yerine bize ulaşarak banyo tıkanıklığına kırmadan çözüm bulabilirsiniz. Tümden tadilat istiyorsanız sizlere banyo tesisatının yeniden yapılmasını tavsiye etmekteyiz. Eski ve yıpranmış tesisat yeni tadilattan çıkmış banyonuza su kaçırma gibi kötü bir olay yaşatabilir. Bu sebepten sizlere banyo tesisat değişim işlemi de sunmaktayız.

Klozet su kaçırıyor olması her evde veya işyerine normal olarak karşılanabilir. Ancak suyu israf etmemek için direkt olarak sıhhi tesisatçı ile iletişime geçmeniz önemlidir. Tesisat ustalarımız su kaçağının nereden ve neden kaynaklı olduğu hakkında hızlı bir araştırma yapar ve size bildirir. Ardından tamirat işlemine başlar. Klozet muslukları genelde damlatma yapan yerler arasında yer alır. Klozet musluğu değişimi, klozet tamiri ve değişimi için ustalarımızla iletişime geçebilirsiniz. Düşük bir olasılık olsa da klozet tamiratı sırasında hasar meydana gelebilir. Bu durumda klozet iç takım değişimi yapılabilir veya sadece klozet tamir edilir. 

Klozetin bağlı olduğu vana su kaçırıyorsa, vana değişimi hizmetimizle bunun da üstesinden gelmekteyiz. Çoğu klozetlerde kirden veya eskimeden kaynaklı taharet çubuğu kırılmış veya su kaçırıyor olabilir. Komtekser Sıhhi Tesisatçı Su Kaçak Tespiti Çeşmeci olarak taharet çubuğu değişimi işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Gömme klozet veya normal klozet fark etmeksizin tamirat ve değişim yapılır. Acil klozet tamircisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Banyo Tadilatı ve Şofben Montajı

Banyo tadilatı her eve veya kuruma yapılabilir. Uzun yıllar boyunca kullanılmış olan banyolar sizleri yıpranmış ve kötü bir görüntüye maruz bırakabilir. Bu gibi durumlarda ev veya kurum sahipleri banyolara toplu tadilat yaptırmaktadırlar. Bizim görevimiz de kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı banyo tadilat hizmeti sunmaktır. Eski banyonuza tadilat uygularken hangi malzemeler kullanılması gerektiğini size sormaktayız. Zevkinize göre malzemeler seçip ona göre hizmet sunmaktayız. Tadilat sırasında banyo tesisatı değişebilir, bu sebeple banyo tesisatı değiştirme yapmaktayız . Bu gibi durumlarda sizleri bilgilendirmeden işlem gerçekleştirmemekteyiz. 

Genellikle kurumlarda sıcak su sistemi kazanlardan gelse de evlerde şofben ve kombilerden gelmektedir. Eski ve arızalı olan kombinizi tamir etmekteyiz. Aynı durum şofben içinde geçerlidir. Ancak banyo tadilatından sonra eski kombi veya şofben kullanılması tavsiye edilmez. Bu gibi durumlar için yeni kombiniz için şofben montajı yapılır. Kombi montajı ve şofben montajı, şofben montajı fiyatları, Konya sıhhi tesisatçısı banyo tadilat fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gömme Rezervuar Montajı ve Fiyatları

Gömme rezervuar montajı hizmeti veren bir firma olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Gömme rezervuar, iki veya daha fazla ayrımla klozet ve diğer borular yardımıyla farklı yerlere su taşımada kullanılan alt yapı sistemidir. Kontrol panelleri sayesinde suyun miktarı ve basıncı ayarlanabilir. Firmamızın ustaları bu kontrol panellerinde oluşmuş sorunlardan kurtulmanıza yardımcı olabilir. Aynı şekilde gömme rezervuarda oluşmuş su kaçağına kırmadan hizmet sunabilir. 

Müşterinin isteğine göre de gömme rezervuar değişimi ve montajı yapılabilmektedir. Gömme rezervuar tesisatçısı arayışı içerisindeyseniz, gömme rezervuar tamiri ve tadilatı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Gömme rezervuar ve montaj fiyatları ustalarımızın sunduğu hizmete ve kullanılan malzemeye göre değişmektedir. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Banyo Lavabo Gider Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri Tesisatçı Ustası

Banyonuzda oluşmuş bir su yatağı bulunmaktaysa yüksek ihtimalle borularınızda tıkanıklık bulunmaktadır. Bu durum lavabo ve tuvaletler için de geçerlidir. Bu gibi durumlarda Konya Sıhhi tesisatçıları ile iletişime geçerek durum daha da kötüleşmeden müdahale edilmelidir. Tıkanıklık giderlerde meydana gelmiş olabilir. Ancak bazı durumlarda banyo, tuvalet ve lavaboda tıkanmış olabilir. Bu durumda Komtekser tıkanıklık ve gider açma tesisat ustası olarak kırmadan tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. 

Kırmadan giderde bulunan tıkanıklığı açmaktayız. Kırmadan tıkanıklık açma işlemi, robotla gider açma, akustik cihazlarla tıkanıklık açma için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tıkanıklık sırasında oluşan durumlarda tamiratı hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede kaliteli hizmet vermekteyiz. Usta tesisatçı olarak bizimle iletişime geçerek uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet almış olursunuz.

Tüm banyo-tuvalet tesisatınızda meydana gelen kombi ve su arızları için bizi arayın...

Uygun fiyatlı tesisat işçiliğimizi, Konya'da tüm ilçelerde yapmaktayız.