Anahtar Teslim Banyo Yenileme ve Tadilatı

Banyo Yenileme ve Yaptırma Fiyatları

Komtekser tesisat olarak banyo yenileme hizmetimizi siz değerli müşterilerimiz için baştan sona yapmaktayız. Banyo yenilemede gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalar ince işçilik gerektiren çalışmalardır. Komple banyonuzu yenilerken kullandığımız malzemeler en iyi kalitede olmaktadır. Siz değerli müşterilerimize en kısa zamanda en iyi hizmeti verebilmek için banyo ustamız sizler için çalışmaktadır. Banyo yenileme işlemleri gerçekleştirilirken klozet ve duş başlığı gibi materyaller çok önemlidir. Bu eşyalara zarar gelmemesi gerekir ve yenileme sırasında uygun tedbirler alınmalıdır. İkinci önemli husus banyo tesisatında bir sıkıntı varsa banyo yenileme işlemi sırasında sıkıntı çıkabilir. Bu yüzden öncesinde inceleme yaparak banyo tesisatınızın tadilata uygun olup olmadığını kontrol etmekteyiz. Yaptığımız kontroller sayesinde herhangi bir kaza gerçekleşmeden hizmetimizi tamamlamaktayız. Bu sayede tüm müşterilerimizi Konya banyo yenileme, banyo tadilatı, banyo yaptırma, eski banyoyu yenileme hizmetlerimizle memnun etmekteyiz. Konya en iyi tesisatçı Komtekser ustaları olarak düzenli ve planlı bir çalışma ile en iyi hizmeti vermekteyiz. Bizi tercih ederek banyonuzu yeniletebilirsiniz.

Banyo Dekorasyonu Yenileme

Anahtar Teslim Banyo Dekorasyonu Yenileme Fiyatları

Banyo dekorasyonu yenileme işleminde, klozetinden musluğuna kadar heryerin yenilenmesi uzun ve zorlu bir işlemdir. Özellikle dekorasyonda kullanılan malzemenin kalitesi çok önemlidir. Geçici bir güzellik için hızlı aşınan bir malzeme kullanılırsa ileride toparlaması daha zor olacaktır. Konya banyo tesisatı ustamız sizlere en hızlı ve iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadırlar. Banyo tesisatınızda oluşabilecek herhangi bir hata olmaması adına öncesinden kontroller yapmaktayız. Konya Banyo Dekorasyonu Yenileme Fiyatları yapılan işçiliğe göre değiştirmektedir. 

Uygun fiyatlı banyo dekorasyonu yenileme adına hizmet sunabilmek için elimizden geleni yapmaktayız. Hizmetimiz hiçbir zaman kalitesinden ödün vermemektedir. Kişiye özel, görsel zevki yüksek tasarımlarla banyonuzu baştan sona dekore etmekteyiz. Yapılacak işlem duş başlığı değiştirme, klozet değiştirme, duşakabin montajı gibi kolay bir işlem olsa da en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Konya kaliteli ve hızlı tesisat firması Komtekser olarak bizimle iletişime geçerek banyo dekorasyonunuzu yeniletebilirsiniz.

Konya Banyo Fayans Değiştirme Maliyeti

Yıllarda kullanılan banyolarda bulunan fayanslarda çatlaklar, çizikler, aşınmalar veya yıpranmalar oluşabilir. Eski fayanslarınızı yenileriyle değiştirerek banyonuzun daha güzel bir görüntüye sahip olmasını sağlamaktayız. Konya Fayans ustası olarak isteğinize göre büyük veya küçük ebatta fayanslarınızı yenilemekteyiz. Fayans modellerini tamamen zevkinize göre seçmenizi sağlamaktayız. Fayans modellerine göre Konya fayans döşeme ve yenileme fiyatları da değişiklik göstermektedir. Konya banyo fayans değişimi, banyo fayans yenileme, eski fayansları boyama gibi hizmetler arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir. 

Fayanslardan su sızıyor, açılan fayans araları doldurma gibi hizmetlerimizle banyo su kaçaklarını da tespit ederek tadilatını gerçekleştirmekteyiz. Onca yıllık tecrübemizle fayans yenileme ve değişiminde en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Konya Komtekser Fayans ustası olarak sunduğumuz hizmetlere göre fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. Anahtar teslim banyonuzu baştan sonra yeniletmek ve tadilat yaptırmak istiyorsanız detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Banyo Seramik Döşeme ve Seramik Boyama

Banyonuzdaki seramik duvarları ve fayansları kaliteli seramik boyaları ile boyamaktayız. Seramik olan fayanslar veya duvarlarda boya zor tuttuğu için özel boyalar kullanmaktayız. İstediğiniz şekle ve renge göre çalışma şeklimizi ayarlamaktayız. Seramik boyama sırasında herhangi bir hasar meydana gelmemesi adına önceden önlemlerimizi almaktayız. Seramik döşeme ve kaplama sırasında kullandığımız malzemeler banyonuza zarar vermeyecektir. 

Bu durumda banyonuzda güzel bir görüntü sizi karşılayacaktır. Sevdiğiniz renklere göre seramik boyama yaptırabilirsiniz. Seramik modellerimiz ve malzeme çeşitliliğimiz ile sizlere birçok seçenek sunmaktayız.  Konya Komtekser Firması olarak seramik kaplama hizmetlerimizde bulunmaktadır. Seramik kaplama sırasında gördüğümüz tesisat sorunlarını da düzetmekteyiz. Klozet Fayans boyası ve fayans boyası fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Banyo Duvarlarını Straforla Kaplama

Banyo duvarlarını sürekli olarak boyamak istemeyenler için banyo duvarlarını ve banyo tavanını straforla kaplama hizmeti vermekteyiz. Duvar panellerimizde strafor malzemeler kullanarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktayız. Zamanla zarar görmüş duvar kaplamalarınızı söküp yenileriyle değiştirmekteyiz. Strafor duvar paneli banyoda kullanılan malzemelerin başında gelmektedir. Banyo nemli bir ortam olduğu için kalitesiz ve bozulacak malzeme kullanmak hem banyo görüntüsüne hem de tesisata zarar verebilir. 

Temizlemesi kolay strafor kaplama ile banyonuzun sürekli yeni gibi görünmesini sağlamaktayız. Strafor farklı modellerde ve kabartmalı şekilde banyonuzun daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Sunulan hizmet ve kullanılan malzemeye göre strafor kaplama fiyatları değişiklik göstermektedir. Ancak uygun fiyata banyo duvarlarını straforla kaplatmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konya Duşakabin Montajı ve Tamiri

Duşakabin değişimi hizmeti veren Konya tesisatçı firması olarak eski ve yıpranmış duşakabininizi değiştirmekteyiz. Değiştirirken duvarlarınıza, banyoda herhangi bir alana zarar vermeden en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktayız. Ustalarımız duşakabinin olduğu konumda tesisat bulunmaması durumunda tesisatınıza zarar vermeden ek boru yardımıyla sorunu çözmektedir. Duşakabininizde bulunan kırık veya çatlak oluşmuş bölümleri değiştirmekteyiz. Bu durum duşakabininizde bulunan su kaçağında da geçerlidir. Su kaçağını kırmadan bularak tamir etmekteyiz. 

Özel tasarım duşakabin montajı ve özel tasarım duşakabin perdesi takma gibi hizmetlerde vermekteyiz. Duşakabin tamiri işinin ehli olmayan tesisat ustaları için zorlu bir işlemdir. Duşakabin servisi olarak hızlı ve güvenli bir şekilde duşakabin yenileme ve değiştirme hizmetlerini size sunmaktayız. Duşakabin yenileme ve değişim fiyatları duruma göre değişmektedir. Konya duşakabin montajı ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi için iletişimde kalabilirsiniz.

Banyo yenilemek için bizi arayın...

Uygun fiyatlı tesisat işçiliğimizi, Konya'da tüm ilçelerde yapmaktayız.