Konya Kombi Tamiri Bakımı ve Onarımı

Kalorifer ve Kombi Tesisatı

Isınma sistemleri açısından kombiler büyük öneme sahiptir. Suyun ısıtılması ve kullanılan ev, konut, bina, apartman vb. alanlarda ısıtma işleminin sağlanması için kullanılmaktadırlar. Özellikle kış aylarında bakımı yapılmayan kombiler arıza yapmakta ve bu arıza çözümleri tarafımızdan kolaylıkla sağlanmaktadır. Komtekser Kombi Tamir Bakım Servisi olarak tüm marka ve model kombilerinizin montaj, kurulum, bakım, onarım, tamir ve arıza tespit işlemlerini yapmaktayız. Kombi servis işlemlerimizi yerinde ve acil kombi arıza hizmetlerimizle birlikte sunmaktayız. 

Konya kombi arızası, kombi kurulumu, kombi ustası denilince ilk akla gelen firmalardan biri olarak sizlere birinci sınıf servis hizmeti sunmaktayız. Konya da tüm ilçelerde profesyonel ekibimizle kombi arıza çözüm ve tamir işlemleri yapmaktayız. Kombi servis hizmetlerimizde kombi pompa arızası, kombi ısıtma arızası, kombi petek arızası, kombi petek ısıtmıyor arızası gibi başınıza gelebilecek tüm problemlerde sizlerin yanındayız.

Kombi ve Kombi Tesisat Bakımı

Konya kombi bakımı ve kombi tesisat bakım işlemleri kombi kullanarak ısınma sağlanan evlerde yıllık olarak düzenli yaptırılması gereken işlemler bütünüdür. Kombilerde oluşabilecek teknik arızaların önüne geçilmesini sağlayarak sizleri büyük maddi kayıplardan kurtarmaktadır. Özellikle kış aylarında oluşabilecek arızaların önüne geçilmesi için mutlaka yaptırılması gereken işlemler arasında yer almaktadır. Kombi Bakımı ve Kombi Tesisat Bakımı Nasıl Yapılır? sorunuza en iyi cevabı sunmaktan mutluluk duyarız. 

Kombi bakım ve kombi tesisat bakım işlemleri ilk olarak kombi tesisatı diğer bir deyişle kalorifer tesisatı kombi, tesisat boruları, petekler ve su giriş çıkış kanallarının incelenmesi ile başlamaktadır. İnceleme işleminin hemen ardından kombi kalorifer tesisatındaki peteklerin temizlenme işlemi yapılmaktadır. Kalorifer petek temizliği işleminin yapılmasındaki ana amaç tesisatta zamanla oluşan kir, pas, kireç ve çamur benzeri kirlenmedir. Temizlik işleminin yapılma sebebi kombi bakımından sonra çalıştırmada bu kirliliğin kombinize dolmasını önlemektir. 

Temizlik işleminin hemen ardından kombi yıllık bakım işleminde filtre temizliği, ateşleyici kontrolü, basınç kontrolü ve yoğuşmalı kombilerde baca temizliği, brülör temizliği, tesisat iç suyunun tamamen boşaltılarak yeniden doldurulması, tesisatta eğer yanlış uygulama varsa düzeltilmesi ve kombi kullanımı için bilgilendirme işlemleri yapılmaktadır. Bize hemen ulaşarak kombi bakım işlemlerinizi yaptırabilir, yüksek verimlilik ve tasarruf sağlayabilirsiniz.

Kombi ve Kombi Tesisat Arıza Tamiri Servis ve Onarım Hizmetleri

Kombiler bakım işlemleri sayesinde uzun süre kullanılan ısıtma sisteminin en önemli parçasıdır. Zamanla kombilerde arıza kodları görülebilmekte ya da arıza kodu olmamasına rağmen oluşabilen arızalar kullanıcılar tarafından farkedilebilmektedir. Kombi marka ve modellerine göre sık görülen kombi arızaları; kombinin çalışıp ısı vermemesi, kombinin patlamalı yanması, sıcak su açıldığında peteklerin ısınması, kombi su kaçırması, kombinin sesli çalışması, sıcak su gelmemesi, peteklerin üstünün sıcak altının soğuk olması sayılabilmektedir. 

Bunların yanı sıra kullanıcılar tarafından sıklıkla araştırılan kombi çalışmıyor, ateşleme yapmıyor, kombi ısıtmıyor, su basıncı artıyor, su basıncı düşüyor, gaz kokusu geliyor, geç çalışıyor gibi birçok problemde gözlemlenmektedir. Kombiniz ile ilgili bu arızalardan herhangi birini yaşıyorsanız hemen teknik servisimizi aramalısınız. Konya kombi arıza servisi olarak kombilerinizde oluşan tüm arızalara kombi teknik servis ustalarımız ile müdahale etmekteyiz. Kombi arıza tamir servisi olarak tüm marka ve model kombilerinizin tamir ve onarım işlemlerini yapmaktayız.

Konya Kombi Tesisat Döşeme, Kombi Değişimi ve Tesisat Ustası

Konya kombi tesisat döşeme ve proje çizim işlemlerini de üstlenen firmamız, kalorifer tesisatı kurulumu ve kombi değişimi hizmetleri sunmaktadır. Kombi tesisat ustası arayışınızda deneyimli ve profesyonel ustalarımız ile tüm kombi tesisat işlemlerini yapmaktayız. Kombi tesisat döşeme işlemi uzmanlar tarafından yapılması gereken önemli bir iştir. Kombi tesisatının düzenli planlanması, boruların geçeceği yerlerin hesaplanması, petek konulacak bölgelerin tespit edilmesi gibi işlemlerin özenle yapılması gerekmektedir. 

Kombi seçimi dikkat edilmesi gereken en önemli etkenlerden biridir. Kombi seçiminde alanın büyüklüğü, petek sayısı ve ısıtma ihtiyacı göz önünde bulundurulmalıdır. Aksi halde tesisatta problemler olmakta ve evdeki bazı peteklerin ısınmaması gibi birçok sorun ortaya çıkabilmektedir. Kombi değişim işlemlerinde ise ilk olarak tesisatın temizlik ve bakım işlemleri yapılmaktadır. Ardından kullanım alanınıza en uygun kombi seçilerek değişim işlemi sağlanır.

Komtekser Kombi Tesisat Döşeme Arıza Tamir Bakım ve Onarım Servisi olarak kombi tesisat ustası arayışınızda sizlere hizmet sunmaktayız. Kombi tesisat ustalarımız ile kombi kalorifer sisteminizin kurulumunu yapmaktayız. Kombinizde meydana gelen arızaların tamir ve onarım işlemlerini yaparak kombinizde oluşabilecek yeni problemlerin önüne geçmekteyiz. Kombi ve kombi tesisatınız ile ilgili tüm konularda detaylı bilgi almak için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Tüm kombi ve kaloriferlerinizde meydana gelen kombi ve su arızaları için bizi arayın...

Uygun fiyatlı tesisat işçiliğimizi, Konya'da tüm ilçelerde yapmaktayız.