Duşakabin Tamir Bakım Onarım Teknik Servisi

Duşakabin Sıhhi Tesisat Tamiri Ustası

Komtekser Sıhhi Tesisat Duşakabin Teknik Servisi olarak banyoların vazgeçilmezi olan duşakabin, jakuzi, küvet, duş teknesi gibi tüm ürünlerin tamir ve teknik servis hizmetlerini sunmaktayız. Duşakabin servis işlemleri özen gösterilerek yapılması gereken ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Konya’da profesyonel işçilik ve deneyimli ekibimizle duşa kabinlerinizde oluşan tüm problemlerin çözümünde sizlere yardımcı olmaktayız. 

Duşakabin teknik servis hizmetlerimiz kapsamında duşa kabin montajı, duşakabin arıza çözümü, rulman yenileme, suluk yenileme, kulp yenileme, cam yenileme, cam kabin söküm, cam kabin yenileme, cam kabin izolasyon hizmetleri sunmaktayız. Sık sık karşılaşılan duşakabin su sızdırması, duşakabin kapı arızası, duşa kabin cam kırılması, duşa kabin su gideri tıkanıklığı, duşakabin musluk arızası gibi konularda sizlere çözüm sunuyoruz. Ek olarak duşa kabin teker tamiri, menteşe tamiri, duşa kabin su kaçağı tamiri, duşakabin ray tamiri konularında da sizlere yardımcı oluyoruz.

Duşakabin Montajı ve Kurulum İşlemleri

Konya’da duşa kabin montaj işlemleri yapan firmamız tüm marka ve model duşa kabinlerin montaj işlemini yapmaktadır. Koçtaş, Tekzen, Bauhaus vb. yapı marketlerden aldığınız duşakabinlerin, internetten aldığınız ya da herhangi bir firmadan aldığınız duşakabinlerin kurulum işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Duşakabin montaj işlemi uzmanlık gerektiren bir işlemdir. 

Duşakabinin kurulacağı alanın ayarlanması, duşakabinin camlarının yerleştirilmesi, giderin tıkanıklık yapmayacak şekilde ayarlanması vb. işlemler montaj işleminde önem arzetmektedir. Özellikle gerekli silikonlama işlemleri ve su kaçağının olmaması için önlem alınmalıdır.

Duşakabin Arızaları

Konya duşa kabin arıza çözüm merkezi olan firmamız duşa kabinlerinizde oluşabilecek tüm arızaların tamir ve servis işlemlerini gerçekleştirmektedir. Alanında deneyimli ve uzman teknik ekibimizle kırmadan, kirletmeden arıza çözümü sağlamaktayız.

Konya Duşakabin Arızaları ve Çözümleri:
– Duşakabin rulman arızası
– Duşakabin suluk arızası
– Duşakabin kulp arızası
– Duşakabin cam kırılması
– Duşakabin hasarı
– Duşakabin su sızdırma
– Duşakabin parça arızası
– Duşakabin kapı arızası
– Duşakabin tıkanıklığı
– Duşakabin musluk arızası
– Duşakabin menteşe arızası
– Duşakabin su kaçağı
– Duşakabin ray bozulması
– Duşakabinden banyoya su akması

Konya Duşakabin Servisi Ustası Tamircisi

Konya duşakabin servisi olarak Konya’da tüm ilçelerde duşakabin tamiri ve duşakabin servis hizmetlerini duşakabin ustalarımız ile sunmaktayız. Konya’da duşakabin servisi denilince ilk akla gelen firmalardan olarak hizmet sunmaktayız. Meram’ın en iyi duşakabin ustaları ile çalışmakta ve tüm Konya da yüksek kaliteli duşakabin servis hizmetleri sunmaktayız.

Duşakabin özel servis hizmetleri olarak tüm marka ve model duşakabinlerinizin tamir, bakım ve onarım işlemlerinde yanınızdayız. Günümüzde sıklıkla kullanılan Dusaks, Özelduş, Ayzaduş, Çelikler, Nokta Duşakabin gibi markaların duşa kabinlerinin özel servis işlemlerini yapmaktayız. Ayrıca Tekno Duşakabin, Tek Duşa kabin, Durul, Duşa kabincim, Duşextra ve VIP duşa kabin markalarına ait ürünlerinde arıza çözümlerini, tamir ve servis işlemlerini yapmaktayız.

Duşakabinlerinizde meydana gelen tüm arızalar için bizi arayın...

Uygun fiyatlı tesisat işçiliğimizi, Konya'da tüm ilçelerde yapmaktayız.